Rektor/rektors medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till rektor och rektors medarbetare.
Klicka på rubrikerna i tabellen för att bestämma vilken kolumn du vill sortera efter. Du kan också klicka på länken "Visa tabellen i helskärm" för att få en bättre översikt.

Titel Förnamn Efternamn Avdelning Telefon E-post
Rektors handläggare Yvonne Christensson Stockholms konstnärliga högskola 08-49 400 212 yvonne.christensson@uniarts.se
Rektor Paula Crabtree Stockholms konstnärliga högskola 08-49 400 000 rektor@uniarts.se
Bibliotekschef Olof Halldin Biblioteket 08-49 400 531 olof.halldin@uniarts.se
Professor Ingela Josefson Stockholms konstnärliga högskola 08-49 400 528 ingela.josefson@uniarts.se
Kvalitetsutvecklingsansvarig Magnus Kirchhoff Stockholms konstnärliga högskola 08-49 400 628 magnus.kirchhoff@uniarts.se
Prorektor/professor Johan Scott Stockholms konstnärliga högskola 08-49 400 611 johan.scott@uniarts.se
Bibliotekarie Åsa Teglund Biblioteket 08-49 400 809 asa.teglund@doch.uniarts.se