Studenter

Kandidatprogrammet i cirkus, åk 1

Aino Savolainen
Aleksi Niittyvuopio
Andreas De Ryck
Arttu Lahtinen
Ben Collis
Carlotta Risitano
Damian Santibanez
Dea Lundström
Elin Boström
Elisabeth Künkele
Felix Greif
Hampus Wallin
Jakobe Geens
Jarno Polhuijs
Jean-Hicham Rahmoun
Kert Ridaste
Kipat Kahumbu
Leila Maillard
Loke Hauge
Philomene Perrenoud
Richard Sullivan
Saana Leppänen
Saska Särkilahti

Kandidatprogrammet i cirkus, åk 3

Aaron Hakala
Alessio Motta
Enni-Maria Lymi
Daniel Liddiard
Guillaume Karpowicz
Hanna Laiho
Imogen Huzel
Janne Eskelinen
Linn Holm
Lukas Ivanow
Matthew Horton
Matthew Pasquet
Milla Kurronen
Nelli Kujansivu
Onni Toivonen
Rhiannon Cave-Walker
Stina Otterström
Sunniva Byvard
Tarja Liedes
Teemu Riihelä

Kandidatprogrammet i dans, åk 2

Cathryn Humphreys
Claudia Erixon
Dario Barreto Damas
Emma Strandsäter
Gry Tingskog
Hampus Bergenheim
Ida Arenius
Maia Means
Manuel Lindner
Marco Behal
Max Wallmeier
Oda Persdatter Brekke
Olli Lautiola
Pinja Grönberg
Sara Kauppila
Sara Skoglund
Susanna Marjaana Ujanen
Tiia Tuulia Kasurinen
Tuuli  Vahtola
Vanessa Virta

Erasmusstudent

Frederike Doffin

Kandidatprogrammet i danspedagogik, åk 1

Amanda Pylkkänen
Amanda Östholm
Cornelia Grönlund
Daniel Chrenko
Ella Enqvist
Emilia Törnblom
Fanny Pereira Nielsen
Greta Kella
Ingunn Elísabet  Hreinsdóttir
Linnea Persson
Lisa Holström
Lovisa Widerström
Pauliina Pantsu
Paulina  Thomas
Sara-Maria Pirhonen

Erasmusstudenter

Anine Dittmer
Heidi Maiko Pedersen
Jacob Schrøder
Jeremi Vahtera
Line Joten
Marina Rützler

Kandidatprogrammet i danspedagogik, åk 2

Amanda Helgesson
Amanda Mäkelä
Ellen Säbom
Elina Johansson
Hannah Tairi
Isabelle Ragnarsson
Johanna Råberg
Kristina Arnqvist
Louise Hebrant
Malin Ekwall
Maria Maté
Nadja Alve
Nikolina Johansson
Saga Trygged Iko
Trixie Eklöf
Vera Danielsson Tolstoy
Viivi Sjöblom

Kandidatprogrammet i danspedagogik, åk 3

Amanda Östling
Anna-Karin Åberg
Cassandra Bjerge
Henna Päivikki Räsänen
Johanna Frithiofsson
Julia Nurmio
Kirsi Kekki
Mari Raudsepp
Marian Lindgren
Sara Lindström
Sebastian Björkman
Viktor Oskarsson
Zandra Lindmark

Ämneslärarprogrammet i dans, åk 1

Aleksandra Cigarcic
Amanda Marklund
Angelica Widerberg
Fabio Adrian Cruz Davila
Francesca Cicarelli Aragones
Jemine Lipponen
Johanna Dahlrot
Julia Sjöström
Linnéa Lindberg
Martina Rubensson
My Gren
Philip Hansen
Rebecca Bengtsson
Rebecca Nordström

Ämneslärarprogrammet i dans, åk 2

Anna Olsson
Anton Bro
Emma Eriksson
Jenny Engström
Johanna Puranen
Linnéa Rydenfalk
Madeleine Hjerpe
Nicole Kohlemainen
Niklas Fransson
Saga Mellin

Ämneslärarprogrammet i dans, åk 3

Jenny Svedvall
Matilda Lindberg

Ämneslärarprogrammet i dans, åk 4

Amanda Lundberg
Bea Hyllengren
Josefine Kollberg
Karin Johansson
Linnea Borén
Nelly Harrysson
Riina Helena Turunen
Victoria Garcia Anderson

Ämneslärarprogrammet i dans, åk 5

Elin Kinell
Isabell Johansson
Matilda Olofsson
Moa Bobäck
Petra Nilsson
Thea Burlin

Masterprogram i performativa praktiker, åk 1

Abagail  Evans
Alberto  Franceschini
Alexandra Campbell
Clare Daly
Frida Sandström
Ina Dokmo
Jelena Rundqvist
Joaquim Bigas Bassart
Julia Adzuki
Mariana Dias Lacerda Ferreira
Marianne Skjeldal
Mary Saudek
Mikko Niemistö
Olga Spiraki
Orfee Schuijt
Ossi Niskala
Patricia Vazquez Iruretagoyena
Sara Soumah
Thomas Kasebacher

Masterprogram i samtida dansdidaktik, åk 1

Anders Frisk
Andreas Berchtold
Annica Styrke
Cyntia Botello
Karin Wiklund
Linnéa Sundling
Petra Hultenius
Rebecca Yates
Åsa Malmström

Masterprogram i koreografi, åk 2

Arnaud Bourgoin
Eliisa Erävalo
Ida Sidenvall
Noah Hellwig
Runa Norheim
Ursula Olivia Nill

Share |

Skicka e-post

förnamn.efternamn@student.uniarts.se