Institutionen för cirkus

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare och övrig personal på Institutionen för cirkus.
Klicka på rubrikerna i tabellen för att bestämma vilken kolumn du vill sortera efter. Du kan också klicka på länken "Visa tabellen i helskärm" för att få en bättre översikt.

Titel Förnamn Efternamn Avdelning Telefon E-post
Högskoleadjunkt i entreprenörskap Kajsa Balkfors Institutionen för cirkus 070-797 13 60 kajsa.balkfors@uniarts.se
Rigg och säkerhetsansvarig William Cleary Institutionen för cirkus 08-49 400 907 william.cleary@uniarts.se
Högskoleadjunkt i cirkus Viktoria Dahlborg Institutionen för cirkus 08-49 400 598 viktoria.dahlborg@uniarts.se
Prefekt och högskolelektor i cirkus Walter Ferrero Institutionen för cirkus 08-49 400 906 walter.ferrero@uniarts.se
Högskolelektor i cirkus Alexander Gavrilov Institutionen för cirkus 073-923 68 19 alexander.gavrilov@uniarts.se
Högskolelektor i cirkus Åsa Johannisson Institutionen för cirkus 070-600 51 19 asa.johannisson@uniarts.se
Högskolelektor i cirkus Thierry Maussier Institutionen för cirkus 08-49 400 905 thierry.maussier@uniarts.se
Programansvarig, högskolelektor i cirkus Marie-Andrée Robitaille Institutionen för cirkus 08-49 400 904 marie-andree.robitaille@uniarts.se
Högskolelektor och huvudlärare i cirkus Jan Rosén Institutionen för cirkus 08-49 400 903 jan.rosen@uniarts.se
Högskolelektor i cirkus Batsugar Tsendjaev Institutionen för cirkus 073-755 80 50 batsugar.tsendjaev@uniarts.se
Högskolelektor i cirkus Christian Vilppola Institutionen för cirkus 08-49 400 901 christian.vilppola@uniarts.se
Biträdande professor i cirkus John-Paul Zaccarini Institutionen för cirkus 08-49 400 862 john-paul.zaccarini@uniarts.se